MÉDIA

VIDEA

       
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
     

   

NAPSALI O NÁS

 
blesk_logo.jpg

Blesk: Pravidla domácí kanceláře

Zdroj: Blesk.cz
"Na co zejména si dávat pozor a jak zdravotním potížím způsobeným sedavým zaměstnáním předcházet, říká v rozhovoru odborná fyzioterapeutka Ivana Koldová..."
 
 
lsa.png

Recenze Emergency autonabíječky Connect IT: Kromě nabíjení vám dokáže zachránit život

Zdroj: www.letemsvetemapplem.eu
"Od ostatních autonabíječek se totiž liší tím, že nabízí speciální hrot pro rozbití okna, společně s čepelí, díky které můžete prořezat zaseknutý pás. Tato autonabíječka vám může v určitých situacích zachránit život..."
 
 
lsa.png

Recenze herní myši Connect IT Battle Air: Skvělý design a ergonomie

Zdroj: www.letemsvetemapplem.eu
"Hráči často drží myš po dobu několika hodin v kuse, takže je pohodlnost a ergonomie velmi důležitá. Musím říct, že myš Connect IT Battle Air mě velmi překvapila..."
 
 
lsa.png

Recenze bezdrátových sluchátek Connect IT CEP-9100

Zdroj: www.letemsvetemapplem.eu
"V dnešní recenzi se podíváme na bezdrátová in-ear špuntová sluchátka Connect IT CEP-9100, které vás vyjdou na rovnou tisícikorunu. Vyplatí se, anebo uděláte lépe, když několik stovek přihodíte...?"
 
 
lsa.png

Recenze vertikální ergonomické myši Connect IT CMO-2600-BK

Zdroj: www.letemsvetemapplem.eu
"Zřejmě nejzajímavější věcí na celé myši je její zpracování. Nejedná se totiž o typickou myšku, nýbrž o speciálně tvarovaný ergonomický produkt. Práce s ním namáhá v porovnání s klasickou myší zápěstí naprosto minimálně a co víc – drží jej v přirozené poloze, kdy nedochází ke křížení šlach a kostí či útlaku středního nervu v zápěstí..."
 
 
geek.png

Recenze: CONNECT IT For Health Vertical 

Zdroj: www.czc.cz
"Plastové části se nikde neprohýbají ani nevržou, naopak hlodavec působí poměrně odolným dojmem. Slícování jednotlivých částí je bez jakékoliv chyby, což je s ohledem k příznivější cenovce hlodavce poměrně překvapivé. Na druhou stranu společnost CONNECT IT není ve výrobě počítačových periférií žádným začátečníkem..."
 
 
Tyden_logo.jpg

Jak se vyvarovat syndromu karpálního tunelu? Odpovídala fyzioterapeutka Ivana Koldová

Zdroj: www.tyden.cz
"Co vám hrozí, když máte sedavé zaměstnání? Jaké potíže způsobuje každodenní práce na počítači? C je to syndrom karpálního tunelu a jak se mu vyvarovat...?"
 
 
marketing-journal.png

Další vítěz ruské televizní bitky Pavla Novotného? Connect IT a její product placement​

Zdroj: www.focus-age.cz
"Má význam propagovat herní židli skrze starostu malé městské části a natočit s ním spot do rádia, přestože mu není příliš rozumět? Ano, pokud je to Pavel Novotný."
 


 
reflex.jpg

Víte, jak předejít syndromu karpálního tunelu? Tak čtěte

Zdroj: www.reflex.cz
"Může se to zdát jako banalita, ale opak je skutečností. Bolest totiž neustává ani v klidu. Někdy dokonce v klidovém režimu může i sílit. V současnosti toto onemocnění dokonce patří k nejčastější nemoci z povolání..."
 
isportlife.png

TEST: Kamarád do deště. V čem je kouzlo bezdrátově-drátových sluchátek?

Zdroj: www.isport.blesk.cz
"Hledáte-li něco levného na reprodukci hudby, co solidně poslouží při sportu, možná jste právě našli..."
 
 
geek.png

CONNECT IT představuje klávesnici, se kterou můžete doslova řídit celý stát (Apríl)​ 

Zdroj: www.czc.cz
"Třešničkou na dortu je pak naprostá personalizace kláves přizpůsobená k nejpoužívanějším politickým výrokům a pohotovým reakcím v mediálním prostoru. Layout je částečně v čínštině a ruštině, což velmi napomáhá mezinárodní komunikaci, a uživatel se tak může naplno věnovat důležitým věcem a neplýtvat energií. Výrobce si od novinky slibuje mezinárodní úspěch a zvýšení prodeje uzenin o 30 %. ..."
 
     
     
zavřít
Zvolte preferovaný obchod
Vyberte si obchod, kde budete moct koupit daný produkt.